The Butterfly Button

פרסומת

דלג לתוכן העמוד

מרכזיה

אבינועם עודד
אחזקה
כיפאח כבהא
צוות מרכזיה/אם בית

אגף שפ"ע

אמנון דורי
מנהל אגף שפ"ע
מאיה קיטסקי
מזכירת המחלקה

בחירות 2023

הרצל שושן
מנהל הבחירות
אורי בראל
יו"ר ועדת הבחירות
מיכל ויטה
מזכירת ועדת הבחירות

ביטחון ואבטחת מוסדות ציבור

מנחם גרינברג
מנהל וקב"ט המועצה
אור בן מלך
קב"ט מוסדות חינוך
מאיה צוקרמן
מזכירת המחלקה
עופר הרפז
סגן קב"ט וסייר ביטחון

קב"ט מוסדות חינוך
רס"מ שרון פרץ
שוטר קהילתי
שמואל אחינועם
מפקד מתמידים

בריאות

גלוריה רוט
מנהלת מחלקה

בתי ספר

אינדירה ביאדסה
מנהלת כפר הנוער ובית הספר התיכון סינדיאנה

בית הספר מייסר

סוהאד סייף
מנהלת בית הספר
מחאג'נה מנאל
מזכירת בית הספר

בית ספר נטעים

בית ספר נטעים

רוית וינברג
מנהלת ביה"ס
אילת עמרם
מזכירה

גזברות

נתן קוסקס
גזבר המועצה
דלית שדה
מזכירת גזבר
מיטל נומדר
עוזרת גזבר ומנהלת רכש
חני אוז
קופה

דוברות

שרון נבות ניר
דוברת ורכזת ניו מדיה ופרסום

הוועדה לתכנון ובנייה

לאה פרי
מהנדסת המועצה והוועדה לתכנון ובנייה
מיכל כהן ויטה
מזכירת המהנדסת והוועדה, העברת זכויות בטאבו
פארס אבו הדבה
מנהל מח' רישוי ומידען הוועדה
דלית דקל לוי
בודקת היתרים
נועה תבורי
בודקת היתרים
יפעת מצלאווי
בודקת היתרים
הילה דובב
תכניות (תב"עות) , השבחה
טל שגן
מנהל מחלקת פיקוח ואחראי ארכיון הוועדה
צח כהן
מפקח בניה
אורית טורג'מן
מפקחת בניה

הועדה החקלאית מנשה

אלי אסייג
רכז הועדה החקלאית

היחידה לפיתוח קהילתי

דליה מוטאי
מנהלת מחלקה
מאיה דהן
מזכירה
עמי פרנק
מלוות קהילתיות
יפעת רוטמן
מלווה קהילתית

היחידה לקידום מעמד האישה

גלוריה רוט
יועצת לקידום מעמד האישה וממונה על מניעת הטרדה מינית

היחידה לשלום האזרח הוותיק

ג'ומאנה אסעד
מנהלת תחום זיקנה וקהילה תומכת
מצאלחה דוניה
עו"ס מנהלת היחידה להגנה על קשישים

היחידה לשלום המשפחה

לינה הייכל
עובדת סוציאלית
דנה בלינקד
עובדת סוציאלית

המועצה הדתית

נחמיה טויל
גזבר המועצה
נחמיה כהן
יו"ר המועצה
חיים זמיר
רב ממונה כשרות ונישואין
נעמה רובינשטיין
מזכירת המועצה
יוסי אודסר
מפקח על הכשרות
ענת רוזנברג
רכזת יהדות בקהילה

המחלקה לביטחון קהילתי

הנהלת חשבונות

ליאת רישין
מדור בנקים
רינת גוילי
מדור ספקים
מילי סטמקר
מנהלת המחלקה
מיכל שיטרית
הנה"ח עמותות רותם וראם
אולגה אטרחימוביץ'
בנקים והו"ק
רלי קטיעי
תחום ספקים
מלי אבדייב
תחום ישובים

התחנה לטיפול משפחתי

אורי כרמל-קריים
מנהל התחנה לטיפול משפחתי
התחנה לטיפול משפחתי
פניות בווצאפ 0526380721

התנדבות וקהילה

לילך בנימין
מנהלת משאבי קהילה
חמוטל גליק
רכזת התנדבות

ועדת ערר

אתי הילמן
מ"מ
עין עירון
אריק טוויל
מ"מ
מאור
שלמה אבישי

תלמי אלעזר
סוהיל כבהה

מייסר
יעקב דרומי
י"ור
מצר

חינוך

פקס חינוך: 000000000

שרה טויל
מנהלת מחלקת החינוך
ענבל לוי
מזכירת המחלקה
מאג'ד יונס
מנהל יחידת הקב"סים
רחלי בן דוד
קב"סית
ענת שניר
קב"סית
ריקי אשור
מנהלת יחידת הפרט
דנה בן ורד
מזכירת יחידת הפרט וחינוך מיוחד
שני יגאל
מנהלת היחידה לגיל הרך
חיותה שחם שלם
רכזת הגיל הרך בחברה הערבית
רחלי מנדלסון
מנהלת הספריה האזורית
מור שטיין
מנהלת קידום נוער
סיון ארבל וורמן
קב"סית

ילדים ונוער

רועי כורם
מנהל המחלקה
עדי אגוזין
מזכירת המחלקה ורכזת תנועות נוער
רותי בראל
רכזת הדרכה א'-ו'
עדי מידה
רכזת נוער ז'- י"ב
ניס רובין
רכז להב"ה
חנין כבהא
רכזת נוער בחברה הערבית

מבקר המועצה

רז הורניק
מבקר המועצה והממונה על תלונות הציבור

מועצה בחירום

מחלקת הגבייה

מיטל ניסים
מנהלת המחלקה

מחלקת פיקוח

יונתן ציטרינוביץ
פקח איכות הסביבה
דו פיימן
פקח איכות הסביבה

מחלקת פרויקטים

לאה פרי
מהנדסת המועצה והוועדה לתכנון ובנייה
גנית אלגרנטי
מנהלת מחלקת פרויקטים
מעין ארז
רכזת פרויקטים
שחר גרין
מתאמת פרויקטים

מחשוב

חיים בן-נון
מנמ"ר
טל מיסטר
מחשוב

מינהל מוגבלויות

דנית בבאי
עו"ס, מנהלת תחום מינהל מוגבלויות בכלל היישובים

מנכ"ל המועצה

חגי פלמר
מנכ"ל המועצה
דלית הכסטר
מזכירת מנכ"ל המועצה
שירה גרבלר
רכזת אסטרטגיה מעקב ובקרה

מרכז גישור קהילתי

מרכז גישור קהילתי

מרכז מעברים

שרון קושניר
מנהלת מעברים
יעל ונטורה
יועצת קריירה לשכירים.ות ומחפשי עבודה תושבי.ות מנשה
אורית דר אברני
יועצת קריירה לשכירים.ות ומחפשי עבודה תושבי.ות חוף הכרמל
נתי נומקין
רכזת יזמות כרמל מנשה
דנה כהן
מנהלת המרכז, אחראית מעסיקים ופרסום משרות בלוח דרושים
ענבל שמש
עו"ס קהילתית תעסוקתית

מרכז צעירים

בר דנון
מנהלת המרכז
הגר חרמש
רכזת אופרציה
עירית קצנלנבוגן
משפחות צעירות
תמר ליהי רמון
רכזת קהילת להטב"ק
תמר ליהי רמון
רכזת חיילים משוחררים ובוגרי שירות לאומי

משאבי אנוש ושכר

פקס משאבי אנוש ושכר: 04-6177659

רעות סגל
רכזת משאבי אנוש
מאור שושן
מנהלת משאבי אנוש
אפרת גלאור
רכזת נוכחות
שימרית בן סימון
חשבת שכר

נתיבים להורים

ענבל רמניק
מנהלת נתיבי מנשה
נרמין ג'רה
מנהלת נתיבי מנשה בכפרים

פסיכולוגים - שפח מנשה

נאילה אבו שרקייה
פסיכולוגית
בן מיטל
פסיכולוג
מעין ארואטי
פסיכולוגית
סוהא ותד
פסיכולוגית
ענבר לוי
פסיכולוגית
רנא אגבריה מחאמיד
פסיכולוגית
עדי אסתר פרי
פסיכולוגית
רפאל פוקס
פסיכולוגית
מעיין בר עוז
פסיכולוגית
עדי טייכמן
פסיכולוגית
אסנת אברהם מרגלית
פסיכולוגית
מורן מזור
פסיכולוגית
ניצן גרוס
פסיכולוגית
דור צדוק
פסיכולוג

קידום ורישוי עסקים

יונתן ציטרינוביץ
מפקח קידום ורישוי עסקים

קיימות ואיכות סביבה

נועה מאסטרו סגל
מנהלת מחלקה
מאיה דהן
מזכירת המחלקה
הדס ילינק
רכזת קיימות וחינוך סביבתי
שירי רוזן
רכזת משאבי סביבה ומיחזור

קצין בטיחות תעבורה

יוסי לאופר
קצין בטיחות מועצתי

ראש המועצה

אילן שדה
ראש המועצה
רונית חכם
מנהלת לשכה

שח"ר מנשה

מעיין ארואטי
פסיכולוגית
נאילה אבו שרקייה
מנהלת מרכז "שחר מנשה"
בן מיטל
פסיכולוג
עדי אסתר פרי
פסיכולוגית
ניצן גרוס
פסיכולוגית
דור צדוק
פסיכולוג
נועה ברזני בלומברג
פסיכולוגית
עדי טייכמן
פסיכולוגית
מעיין ארואטי
פסיכולוגית
אסף כהן
מטפל באמנויות
מעיין יגיל לאופר
מטפלת באמנויות
ליז יעקובסון
מטפלת באמנויות
הראלה גולד
מטפלת באמנויות
אחלם עתאמנה
מטפלת באמנויות
מעיין שילה שביב
מטפלת באמנויות
הגר הנגבי - רובין
מטפלת בתנועה
נטע טופז
מטפלת בביבליותרפיה
דניאל פרלמן
עובד סוציאלי

שי"ל - שירות ייעוץ לאזרח

הדסה עיני
מנהלת המרכז
עמית בכר
ניהול אדמיניסטרטיבי משאבי קהילה

שירות פסיכולוגי חינוכי מנשה

איריס הלמן
מנהלת שפ"ח - פסיכולוגית
אדריאנה לירמן
סגנית מנהלת שפ"ח / פסיכולוגית
סיון אליה אדלסהיימר
מזכירת שפ"ח / שחר מנשה

שירותים חברתיים

אסף כגן
עו"ס מנהל המחלקה וראש מכלול אוכלוסייה מועצתי | רכז נגישות מועצתי
ראש מכלול אוכלוסייה מועצתי, רכז נגישות מועצתי
טלי שינה
עו"ס סגנית מנהל המחלקה, ראש מכלול אוכלוסייה מועצתי, ראש צוות מדריכה לעובדים הסוציאליים ועו"ס לחוק- שיקום, חוסים
אתי עוזר
ראש צוות ומנהלת תחום שלם- נוער, צעירים, להט"ב
מרוות חורי
עו"ס ראש צוות לכפרים ולתחום זקנה מועצתי, ניהול תא רווחה בחירום
אורי כרמל-קריים
עו"ס מנהל התחנה לטיפול משפחתי, הדרכת עובדים ומתמחים, טיפול
אסנת תבורי
תחשיבנית ומזכירות
מירב סופר-מסורי
תקציבאית ותחשיבנית
לילך בנימין
עו"ס מנהלת תחום התנדבות ושי"ל ומרכז גישור מועצתי, מנהלת התנדבות בשגרה ובחרום מועצתי
נופר וסרשטיין-גת
תחשיבנית, רכזת מרכז גישור
חמוטל גליק
רכזת התנדבות
ענבל רמניק
עו"ס, מנהלת נתיבי מנשה, טיפול בילדים ונוער, בהורים ובמשפחה מועצתי
דוניה מצאלחה
עו"ס, מנהלת היחידה להגנה על קשישים, ומרכזת שלום המשפחה -קהילתי, יו"ר ועדת פעוטות בסיכון, צוות מתנדבים מועצתי בחירום בכפרים, עו"ס מטפלת בתחנה לטיפול משפחתי
נרמין ג'רה
עו"ס מנהלת נתיבי מנשה, טיפול בילדים ונוער, בהורים ובמשפחה מועצתי
טהר הורביץ
עו"ס נוער - כלל מועצתי
לירז לבקוביץ
רכזת קידום מרחב תעסוקה-יתד-לצעירים - כלל מועצתי
אולה הר ניר
מנהלת פרויקט ערים מעורבות - כלל מועצתי
נטלי גילבר
עובדת שכונתית ביישובים, עובדת שכונתית לאזרחים ותיקים- ביחד עם העו"ס היישובי
ניס רובין
עו"ס להט"ב - כלל מועצתי
נירה אמרה
סומכת במרכז קשר, פרויקטים בתחום ההתנדבות - כלל מועצתי
מראם מחאמיד
עו"ס נוער וצעירים כפרים - כלל מועצתי
תחיה אלימלך
עו"ס יתד -צעירים - עו"ס צעירים מועצתי
ינון רביד
עו"ס נוער מועצתי - עו"ס נוער-להבה מועצתי

תחבורה והסעות

אלדד נמני
מנהל מחלקת תחבורה
איילה טל כחלון
סדרנית

תיירות

מיכל אברמוב
מנהלת מחלקת קידום עסקים ותיירות

תכנית להב"ה

אפרת פלד
רכזת התכנית

תקון - נוער וצעירים

תרבות

מיכאל גל
מנהל מחלקה
רז לסניק
עוזר מנהל
טלי גורדון
עוזרת מנהל