עדכון שבועי 16.6 – 20.6


השבוע מצוין שבוע ההוקרה למשרתי ומשרתות המילואים.

להלן מכתב ראש המועצה לתושבי ותושבות המועצה שגויסו, ובני משפחתם:

לתושבי ותושבות המועצה האזורית מנשה,

בשבוע שבין 20-26.6.2024 יתקיים שבוע ההוקרה למשרתי ומשרתות המילואים. אנחנו במועצה אזורית מנשה, מבקשים להביע הוקרה והערכה רבה גם לבני המשפחה שהתגייסו למאמץ המלחמתי.

מאז השבת השחורה התייצבו מאות אלפי חיילי וחיילות מילואים ליחידותיהם, בכדי להרחיק את האויב ולמגר את הסכנה לתושבי המדינה, במיוחד בקווי העימות.

אנשי המילואים השאירו את כל המחלוקות מאחור ויצאו לקרב, כאשר משפחותיהם נשארו לבד בעורף לקיים את שגרת החיים תוך תחושת מתח תמידית ודאגה לשלומם של המשרתים והמשרתות בשירות המילואים, הסדיר והקבע בחזיתות השונות.

שמענו וקראנו על מעשי הגבורה וההקרבה של חיילי וחיילות המילואים – דבר שאין לו אח ורע בכל העולם ואנו מקווים ששבוע ההוקרה לחיילי המילואים ומשפחותיהם יהיה ולו במעט ממה שאנו יכולים לתת בחזרה ולהביע את תחושות הגאווה וההוקרה שאנו מרגישים.

בתחילת המלחמה ייסדנו במועצה פורום לסיוע ותמיכה במשרתי כוחות הביטחון והפצועים. נציגי כל מחלקות המועצה התגייסו למתן מענה, הטבות וסדנאות מיוחדות עבורם ועבור בני משפחתם.
כל המידע מופיע באתר האינטרנט של המועצה.

אני מבקש לנצל את ההזדמנות הזו ולשלוח תנחומים למשפחות השכולות, לחזק את כוחותינו בשטח, את המשפחות הדואגות ולאחל רפואה שלמה ומהירה לפצועים וכמובן – לייחל לחזרת כל החטופות והחטופים במהרה לביתם.

שלכם,
אילן שדה
ראש המועצה

לרשימת ההטבות לחצו כאן

 • במסגרת המאבק נגד הקמת שדה התעופה בחדרה, התקיימה השבוע פגישה נוספת של נציגי הרשויות באזור. ראש המועצה שהשתתף בפגישה שיתף כי על הפרק – יצירת קמפיין חדש שיעורר עניין גדול יותר בציבור, ויסחוף עוד תושבים רבים למאבק. המסר המרכזי לטעמו של ראש המועצה הוא מפגע הרעש העצום שייגרם לתושבי האזור, ולדבריו "בגלל 250 נהנתנים מהמרכז שמעוניינים להטיס את המטוסים הפרטיים שלהם משדה שקרוב לבית, 250,000 תושבים יסבלו ממטרד רעש נוראי". בפגישה הוחלט על הקמת צוותים מקצועיים להמשך המאבק.

 • ראש המועצה פנה באופן רשמי לשר הביטחון לתיאום סיור בישובי קו התפר שלנו, זאת על מנת לקדם את היוזמות לעיבוי ההגנה על הישובים.

 • יש לכם קצת פנאי וצורך להתאוורר? קבלו:
  תערוכת אמנים קבוצתית בהאנגר החדש והמדהים שלנו – גם בשישי ושבת,
  מופע מחול חדש ומרגש בבית המחול מנשה,
  הזמנה לקורס קומפוסטר והזמנה לקורס האנדיוומון!
  בקיצור, זוהי הזמנה חמה לבקר בדף הפייסבוק של המועצה ולהתעדכן

לכניסה לפייסבוק לחצו כאן

 • מה ומי צפוי לעלות על הבמה של היכל התרבות מנשה?

לצפייה בכל אירועי התרבות לחצו כאן


בתפילה לבשורות טובות,
שבת שלום לכל תושבי ותושבות מנשה.