עדכון שבועי 4 - 8 בפברואר 2024


עדכוני ראש המועצה: 

 • השבוע נפגשנו עם רות שוורץ, יושבת הראש החדשה של הוועדה המחוזית לתכנון ובניה ודנו על מהלכי הבניה השונים ביישובי המועצה, כמו כן התקיימה פגישה עם מנהל המחוז של משרד החינוך והאחראי על הבינוי במשרד, בנושא בניית בית הספר סינדיאנה והקצאת כספי תכנון לבית הספר מבואות עירון, פגישה חשובה נוספת התקיימה השבוע עם חשב מנהל מקרקעי ישראל בקשר לבירור חובות המנהל למועצה בגין עסקאות עם ישובים.
 • העיתונאי הוותיק עודד ליפשיץ שנחטף מביתו בניר עוז ב 7/10 סיקר לפני כ 30 שנה את הפיכתו של אל עריאן לישוב חוקי. כך הזכירו לי אתמול בביקורי בכפר, עם הכתבה שמוסגרה ונתלתה בישוב. לקריאה נוספת
 • אני שמח לבשר ומברך על כך שכמויות הגשם האדירות שירדו בשבוע האחרון הביאו אותנו לחציית הממוצע השנתי של המועצה – עברנו כבר את 600 המ"מ, ועונת הגשם עדיין לא הסתיימה.

 

עדכוני הקונטיינר (מרכז הצעירים):

 • חזרת ממילואים? אנחנו פה בשבילך! כל ההטבות, הסדנאות והשירותים למשרתים ולשבים מהמלחמה ולבני משפחתם, בקישור הזה
 • קול קורא לאמנים ואמניות במנשה!
  תערוכת פתיחה - האנגר מנשה: אל החלל ומעבר לו.
  מוזמנים להציע עבודות אמנות חדשות או קיימות לתערוכה קבוצתית שתוצג בהאנגר במועצה אזורית מנשה באפריל 2024.
  לפרטים

 

עדכוני מחלקת חדשנות ושירות ורותם מרכז קהילתי:

קורס מבוא לבינה מלאכותית. כנראה שהמשפט "אם אתה לא שם אתה לא קיים" כיוון לרגע הזה בדיוק. ממליצים בחום להירשם למידע הכי חם שיש!
לפרטים


עדכוני מחלקת תרבות:

אם עדיין לא תכננתם כלום ליום האהבה, זו ההזדמנות שלכם! אברהם טל, תיסלם, אהוד בנאי, יהודה פוליקר – כל הטוב הזה בחודש הנוכחי! כנסו להזמין:

כנסו להזמין >

 

עדכוני מחלקת קיימות ואיכות סביבה:

SAVE THE DATE

שבוע סביבה וחקלאות במנשה יתקיים ב 23.2 – 2.3

המלצת תיירות מנשה לסופש:

מסיק מגל: " לצד היין יהיו נשנושים כיפיים - גבינות בוטיק ישראליות, לאבנה, לחם ירושלמי, סלט עלים מרענן וסנט מור מיושנת עם ריבת ביתית, הכל מתובל כמובן בשמני הזית שלנו."

לפרטים 

 

שבת שלום
לכל תושבי ותושבות מועצה אזורית מנשה