לפורטל בעלי תפקידים בישובים לחצו כאן

פרטי יצירת קשר

דליה מוטאי
מנהלת מחלקה

מאיה דהן
מזכירה

עמי פרנק
מלוות קהילתיות

יפעת רוטמן
מלווה קהילתית

מחלקת ישובים הוקמה למען יישובי ותושבי המועצה. המחלקה הוקמה בעקבות תהליך אסטרטגי שעברה המועצה במהלך שנת 2012 . המחלקה הוקמה במטרה לאתר ולהעצים את היכולות והכוחות של כל ישוב מיישובי המועצה, לזהות את הצרכים לטווח הקצר והארוך ולחזק את הקשר בין הישובים למחלקות המועצה. עבודת המחלקה נעשית במטרה לעזור לכל ישוב לתפקד באופן מיטבי תוך הקשבה והתאמה לצרכיו הייחודיים בנושאי ההתנהלות המוניציפליים והקהילתיים. לכל ישוב מיישובי המועצה קיימת מלווה יישובית מטעם המחלקה. המלווה נמצאת בקשר עם בעלי התפקידים בישוב ולעיתים עם פעילים ותושבים

מחלקת ישובים

המחלקה עובדת במספר מישורים :

תוך יישובי – עובדות המחלקה מלוות וועדים מקומיים בישובים בהתנהלות המוניציפלית הפנים-יישובית וכן עוסקות בליווי תהליכים חברתיים-קהילתיים המובילים להקמת חזון ישובי, הקמה ותפעול ועדות בתוך הישוב וכן באיתור וגיוס פעילים לפעילות הישוב.

חיזוק הקשר בין המועצה לישובים – מפגשים קבועים של מטה המועצה עם מטה הישובים, סיורים בישובים לכל עובדי מועצה , יצירת תיק מידע בסיסי ומתעדכן על כל ישוב במועצה, גישור ותיווך בין הישובים ובין מחלקות המועצה במידת הצורך

תוך מועצתי - חיזוק שיתופי הפעולה בין מחלקות המועצה, הכשרות עובדים ומנהלי מחלקות המועצה בנושאים של שיפור שירות לתושב וחיזוק תפיסת הקהילתיות.

המרחב המועצתי-קשר בין הישובים – הקמת פורומים לבעלי תפקידים (כגון פורום מנהלי קהילות), הקמת צוותי היגוי , קיום ימי עיון והרצאות ע"פ תחומי עניין ונושאים - בשיתוף עם מחלקות המועצה.

לאמנת השירות של המועצה - לחצו כאן

שעות קבלת קהל

בימים א'-ה' בין השעות 08:00-16:00

כתובת המחלקה: בנין מועצה אזורית מנשה, מרכז אזורי מנשה ד.נ חפר 3780900