תושבים יקרים,אילן שדה
אמנת השירות של המועצה הינה שלב משמעותי בשיפור השירות לתושבים. האמנה מהווה את שיאו של תהליך מעמיק ומשמעותי בתחום שיפור השירות לתושב. באמנה מוגדרים קריטריונים בהירים, מדידים וזמינים לכל שירותי המועצה.
בכתיבת האמנה שותפים כלל עובדי המועצה. בכל אחת ממחלקות המועצה, בוצע תהליך הן ברמת הגדרת השירותים והן ברמת התאמת השירותים בפועל ונהלי העבודה להגדרות שנכתבו עבור האמנה. בנוסף, ערכנו סדנאות לעובדי המועצה על מנת להעצים את אופן מתן השירות וליצור יחידה אחת מלוכדת שרואה את טובת התושב לנגד עיניה. אני מודה, בהזדמנות זו, לעובדי המועצה בראשות המנכ"ל חגי פלמר, אשר לקחו חלק בתהליך ברצון רב, מתוך כוונה לשפר את השירות ולהיטיב עם התושבים.
אנו הרשות המקומית הראשונה בישראל שבחרה לפרסם ולעודד את השימוש באמנת השירות בדיגיטל - באפליקציית המועצה ובאתר האינטרנט, במקום בשיטה המסורתית של הדפסה והפצה לכל בתי האב. יש בכך אמירה של חדשנות, קיימות והתאמת המועצה לעולם הדיגיטלי בהם אנו מאמינים ודוגלים בכל תחום.
אני מזמין אתכם- תושבי המועצה, להשתמש באמנת השירות ולקבל את מגוון השירותים להם אתם זכאים ברמה הגבוהה ביותר. אתם מוזמנים- כמו תמיד, גם להאיר ולהעיר ואנו כמובן נקשיב ונפעל לשיפור השירות ככל שנדרש.

שלכם, 
ראש המועצה
אילן שדה