• מלגת מועצה אזורית מנשה ומפעל הפיס

המלגה מיועדת לסטודנטים תושבי מנשה- הרשומים בתעודת הזהות. אשר במהלך שנת הלימודים האקדמית תשפ"ב, ילמדו באחת מהמסגרות הבאות:

  1. במוסד המוכר על ידי המל"ג, לתואר אקדמי (ראשון או שני) המוכר ע"י המל"ג (רשימת המוסדות הקובעת לעניין זה, היא הרשימה המפורסמת באתר המועצה להשכלה גבוהה), לימודי תעודת הוראה המוכרת על ידי המל"ג או לימודי הנדסאי במוסד המוכר על ידי מה"ט.
  2. קורסים המתוקצבים ומפוקחים על ידי האגף להכשרה מקצועית בזרוע העבודה – משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, *למעט סטודנטים אשר קיבלו השתתפות בשכר הלימוד במסגרת "תכנית השוברים".
  3. בבתי ספר על תיכוניים לאמנויות המוכרים על ידי משרד התרבות והספורט.
  4. בכיתות י"ג-י"ד בחינוך טכנולוגי על-יסודי בבתי ספר המאושרים על ידי משרד החינוך. 
  5. ילמדו בסמינרים להוראה המפוקחים על ידי משרד החינוך

מלגות מועצה – ההרשמה תיפתח בחודש אוגוסט אז שימו לכם תזכורת ועקבו אחרי פעילות הקונטיינר

המלגה מיועדת לסטודנטים ממעמד סוציו אקונומי מאתגר, כלומר: ללא עורף משפחתי תומך, שאינם נתמכים ע"י ההורים, וללא יכולת למימון הלימודים בצורה עצמאית. למלגה יכולים להגיש מעמדות סטודנטים אשר יתחילו באוקטובר 2021 לימודי הנדסה/ מדעים מדויקים במוסדות שנבחרו על ידי התוכנית.
הגשה: 6.6-1.10
לפרטים והגשה

קרן קזז דלאל מעניקה מלגה ללא התנדבות לסטודנטים לשנת תשפ"א.
היקף המלגה: 2,500 שקלים - וההגשה בדר"כ פתוחה לחודש בלבד. עדיפות תוענק לסטודנטים במקצועות מסוימים. 
הגשה: 15.6-15.7
לפרטים והגשה

קרן אייסף מעניקה מלגות בשווי 23,500-18,500 ש"ח לשנת לימוד. בתמורה למלגה על הסטודנט להגיע ל-15 מפגשים (בימים שישי), ל-5 מפגשים מיוחדים נוספים במהלך השנה, ולסמינר מרוכז שאורכו יומיים. יש להיות עם יתרת לימודים של 3 שנים לפחות או אם הסטודנט מבצע תואר שני יש צורך ביתרת לימודים של שנתיים. 
הגשה: 1.6-31.7
לפרטים והגשה

מלגת עתיד פלוס מעניקה מלגות לימודים לסטודנטים בשווי 12,000 ש"ח. ישנה עדיפות לסטודנטים בעלי רקע הדרכתי.  זכאים יתבקשו לבצע 155-170 שעות הדרכה בשנת הלימוד במקומות ספציפיים. 
הגשה: פתוח עד 1.10
לפרטים והגשה

המלגות מיועדות רק לסטודנטים נמצאים כרגע בתואר ראשון שנה א', וסיימו שירות צבאי / לאומי / אזרחי אשר מתכוונים לגור או ללמוד בפריפריה. אין צורך בהתנדבות. גובה המלגה הוא 10,198 ש"ח.
הגשה: פתוח עד 31.7
לפרטים והגשה

מלגת EDGE (המעז מנצח) מעניקה מלגות לסטודנטים בשווי של 80 שקלים לכל שעת פעילות. סכום המלגה הכולל יגיע ל-10,000 עד 24,000 שקלים - תלוי בכמות שעות הפעילות של הסטודנט/ית.  
הגשה: פתוח עד 1.7 
לפרטים והגשה

מלגת סחלב לתואר ראשון היא מלגת התנדבות המעניקה לזוכים 6,100 שקלים בתמורה ל-100 שעות פעילות התנדבותית במהלך שנת הלימוד.
הגשה: פתוח עד 15.6! 
לפרטים והגשה 

הישגים להייטק מעניקה לסטודנטים, המתחילים מכינה בטכניון, בר-אילן או בן-גוריון, מלגה שווה במיוחד.  
הזכאים יקבלו מימון מלא של המכינה ובנוסף מלגת קיום בשווי 1,200 ש"ח כל חודש. מלבד זאת, שנה א' תמומן ע"י המלגה באופן מלא + מלגת קיום בשווי 10,000 ש"ח.
הגשה: פתוח עד 1.8
לפריטים והגשה

קרן שגרירי רוטשילד מעניקה מלגות תלת שנתיות בשווי של 20,000 ש"ח כל שנה לסטודנטים לתואר ראשון. עדיפות לקבלת המלגה תוענק לסטודנטים עם נסיון התנדבותי ו/או תעסוקתי.  עדיפות נוספת תוענק לסטודנטים מהפריפריה הגיאוגרפית/חברתית. המלגה מיועדת לסטודנטים ממוסדות מסוימים. 
הגשה: פתוח עד 30.6
לפרטים והגשה

תוכנית 'לקראתך' מעניקה מלגות בשווי 7,000 ₪ לסטודנטיות המעוניינות להתנדב בתחום של נוער בסיכון.  
על מנת להגיש מועמדות על הסטודנטית להיות חיילת משוחררת (או ביצוע תקין של שירות לאומי), עד 5 שנים מהשחרור, עם ניסיון בהדרכה.
הגשה: פתוח עד 1.10
לפרטים והגשה 

מלגת הלימודים 'נוער - לתת' מעניקה מלגות בשווי 14,000-10,000 ש"ח לסטודנטים המעוניינים לבצע פעילות התנדבותית בתחומים שונים.  את הפעילות החברתית ניתן לבצע כמעט בכל הארץ, כאשר עבור המלגה הרגילה יש להתחייב ל-170 שעות, ועבור המלגה המורחבת יש להתחייב ל-250 שעות.
הגשה: 1.6-30.6
לפרטים והגשה

התאחדות הסטודנטים הארצית מעניקה את מלגת כאן גרים לסטודנטים הלומדים במוסד המוכר ע"י המל"ג.  ההתנדבות מתבצעת במעבר  מגורים בחינם עם אזרח הותיק בנוסף ל8,000 ש"ח מלגה. 
הגשה: פתוח עד 31.10 
לפרטים והגשה

המלגה מיועדת לסטודנטים בעלי אזרחות ישראלית עם ידע בסיסי באנגלית. עדיפות תוענק לסטודנטים שביצעו שירות צבאי / לאומי. ההתנדבות מתרחשת בכל רחבי הארץ ובתחומים רבים כמו סיוע לקשישים, סיוע לעולים ועוד.
גובה המלגה הוא 5,500 ש"ח.
הגשה: 15.6-15.8
לפרטים והגשה

מלגת שוליך מעניקה מלגות לסטודנטים ישראלים שעתידים להתחיל ללמוד את אחד ממקצועות המדעים, הנדסה, טכנולוגיה או מתמטיקה, באחת מחמש האוניברסיטאות הנבחרות בשנת הלימודים הבאה.  
הגשה: פתוח עד 15.6!
לפרטים והגשה 

על מנת לקבל את המלגה על הסטודנט לבצע כ-130 שעות פעילות התנדבותית בקהילה בתחומים שונים אותם מציעה הקרן. היקף המלגה הינו מימון מלא של שכר הלימוד, בנוסף ל-2,000 ₪ נוספים אותם יקבל הסטודנט כל חודש.
הגשה: פתוח עד 30.6
לפרטים והגשה