מתחם הקניות החדש "אלון עין שמרFASHION " הושק השבוע, באירוע חגיגי בהשתתפות אלפי מוזמנים מקרב הבעלים, הרשות המקומית, הזכיינים ומנהלי החנויות ותושבי האזור. המתחם משתרע על פני כ- 13,000 מ"ר והושקעו בו כ- 115 מיליון ש"ח על ידי "דור אלון" וקיבוץ "עין שמר". 

  מרכז הקניות והבילוי הכולל תמהיל מגוון של כ- 80 חניות בגדלים שונים בדגש על ביגוד ואביזרי אופנה, תוכנן ע"י האדריכל אבנר שר בהשראת בתי המושבות של שנות ה- 30.

  באירוע ההשקה אשר כלל קוקטייל ומופע מרהיב של קצב ואקרובטיקה נכחו בין השאר: ישראל יניב יו"ר דור אלון; עודי דגאי מנכ"ל אלון עין שמר; אילן שדה ראש המועצה האזורית מנשה; אביגדור קפלן מנכ"ל קבוצת אלון; עמית בין יצחק יו"ר דירקטוריון קבוצת אלון; בני חליף מנכל חברת הניהול שחגג יומולדת. ועוד הרבה אחרים.

  ישראל יניב, יו"ר דור אלון: ציין באירוע, כי "המתחם החדש מהווה את אחד ממנועי הצמיחה של 'דור אלון', והדגיש את תשומת הלב המיוחדת שניתנה לתמהיל איכותי של בתי עסק, גישה ידידותית לסביבה ועיצוב נעים ומזמין שניתנה בהקמת המתחם על מנת שיעניק לתושבי האזור את חווית הקניה והבילוי האיכותית ביותר".

  ראש מועצה אזורית מנשה , אילן שדה, ציין באירוע כי: "אנו במועצה האזורית מנשה, נמשיך לתת כל סיוע שידרש בכדי שהפרוייקט של מרכז אלונית עין שמר החדש יחזיר את ההשקעה בו, יתן את הפירות המקווים בהמשך לחיזוק ופיתוח קיבוץ עין שמר ויתן את השירות המייטבי לתושבי האזור. עם סיום הפרוייקט יעבדו בו מאות אנשים תושבי המועצה ותושבי רשויות שכנות, יהודים וערבים כדוגמא אותה אנו מקיימים בתחומים רבים במועצה. אין כימים אלו להראות שאפשר גם אחרת מהאווירה הקיימת היום על התבדלות וגזענות".


   

  צילום חן דמארי.