מועצה אזורית מנשה התברכה בנוף אנושי ופיזי מרשים. הנוף האנושי, כולל כל אחד ואחת מכם תושבי המועצה המהווים יחדיו קהילה איתנה וערכית.
  כראש מועצה, השם את החינוך בראש מעייניו, אני גאה לחיות במקום בו מתחנכים הילדים ובני הנוער למצוינות המשלבת ערכים של כבוד האדם, דו קיום, דאגה לפרט ושמירה על הסביבה.
  הנוף הפיזי המקיף אותנו, הוא מהיפים והמרשימים בארץ. בשנים האחרונות מתבצעות הרחבות ביישובים רבים במועצה, ואנו פועלים לקליטת התושבים החדשים, בהם בנים חוזרים רבים, תוך הקפדה על שמירת הצביון הכפרי והייחודי שלנו.
  מועצה אזורית מנשה מתנהלת בצורה מיטבית ועדות לכך היא העובדה כי למעלה מעשור אנו זוכים בפרסים ומענקים ממשרד הפנים על ניהול מיטבי של המועצה.
  פנינו אל העתיד: בשנים הקרובות נמשיך להשקיע בקידום ובהעצמת החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי. בתוך שנים ספורות הוקם בית ספר יסודי נוסף, נוסד בית ספר ממלכתי דתי חדש, הוקמו מועדוני נוער בישובים רבים, הורחב המרכז לוותיקים "מלוא" ועוד. בכוונתנו, כמובן להמשיך ביישום תכניות לדו קיום בין בתי הספר היהודים והערבים ולקדם תכניות חינוכיות ולימודיות חדשות בבתי הספר היסודיים והעל יסודיים במועצה.
  כמו כן, נפעל להקמת אזורי תעשייה בשטח המועצה, בהם תעשיות היי-טק. נפעל לפיתוח התיירות באזור כמרכיב נוסף בתעסוקות חדשות. נפתח את החקלאות - נגדיל את השטחים הירוקים באמצעות התכנית הנרחבת להשבת מי קולחים, ונוסיף לשים דגש ולהקפיד על איכות הסביבה באמצעות יישום תכנית האב לאיכות הסביבה והעמקת החינוך הסביבתי. כמו כן, לא נפסיק לרגע, לכבד, להוקיר ולפעול למען האוכלוסייה הבוגרת שבזכותה אנו חיים על פיסת אדמה זו.

  עובדי המועצה ונבחריה קשובים לכם התושבים ואתר האינטרנט נועד להעצים קשר זה. הנכם מוזמנים להפנות אלינו באמצעות האתר הצעות, הערות והארות אשר כמו תמיד יזכו לאוזן קשבת ולהתייחסות.

  שלכם - אילן שדה
  ראש המועצה

  טל':04-6177301
  פקס:04-6177399
  דוא"ל: ilan@menashe.co.il